۱۳۸۷ دی ۱۶, دوشنبه

گذری بر سیرت امیرالمؤمنین عمربن الخطاب رضی‌الله‌عنه


سنی نیوز:حضرت عمر رضی‌الله‌عنه یکی از ده شخصیتی است که در دنیا مژده ورود به بهشت را از زبان نبی مکرم اسلام صلی‌الله‌علیه‌وسلم دریافت کردند. خداوند همواره حق را از زبانش جاری ساخته بود و در بسیاری از موارد وحی الهی در مقام تأیید رأی ایشان نازل می‌گردید. رأی ایشان در مورد اسرای بدر، عدم نماز جنازه بر منافقین، حجاب ازواج مطهرات، مصلی قرار دادن مقام ابراهیم، حرمت شراب و… مورد تأیید قرآن مجید قرار گرفته‌اند.
ادامه را بخوانید »

۲ نظر:

ناشناس گفت...

نظر خدابخش از بخشان سراوان در مورد چرندیات وبلاگ سراوان تودی - http://saravantoday.blogfa.com/post-51.aspx


سلام به مدیریت وبلاگ
بنده به عنوان یک بلوچ به عرض شما می رسانم که شما تحت تاثیر تبلیغات منفی دولت منحوس ایران قرار گرفته اید چون بیشتر این انتقاداتی که کرده اید بدور از انصاف هستند . اولا گروه ریگی درحال جنگ با یک دولت هستند و عبددالمالک هیچ دروغی نگفته است وباید این را بدانید که آزادی بدون خون دادن بدست نمی آید مگر دولت چند درصد از واقعیت را بیان نمود همین که تا الآن شما از آمار کشته ها خبر ندارید ثبوت دروغ گویی رژیم است کی گفته که 4 یا 6 نفر کشته شدند مگر شما شب دوم از بی بی سی نشنیدی که دولت ایران اعلام کرده بود که این ماشین رابرای بازجویی به پاسگاه برده اند منفجر شده چطور سفیر ایران در اسلام آباد پاکستان اعتراف به کشته شدن 45 نفر رانمود درحالی که خود من پسر دایی داشتم که در همین پاسگاه خدمت می کرد ودر حال حاضر زخمی است و او خبر از کشته شدن حداقل دویست وپنجاه نفر می دهد دوما تمام ملت ایران حتی فارس ها هم بر این عقیده اند که وجود احمدی نژاد برای ایران مضر است مگر نه این که تمام اقشار جامعه از دانشجویان ، قشر زنان ، معلمان ، کارگران وعلماء از عملکرد دولت احمدی نژاد در فغان هستند شما چطور ورود اورا به شهرتان مفید می دانید مگر بار اول که به شهر شما آمد چه مرحمی بر درد های ملت بلوچ گذاشت که اینبار مفید باشد بیشترین مدارس ومساجد اهل سنت در زمان همین خبیث تخریب و تحقیر شده اند .

ناشناس گفت...

سوما شما نوشتید که علت عدم پیشرفت شما عبدالمالک است خوب این عبدالمالک که تازه 5 سال است فعالیت نظامی خود را شروع کرده است قبل از آن شما چه نفعی از این دولت دیده اید زمان ریختن مسجد شیخ فیض که عبدالمالکی وجود نداشته . زمان به شهادت رساندن شیخ صیاد وشیخ ضیایی و شیخ دامنی وعلامه مفتی زاده عبدالمالکی وجود نداشته . زمان تیراندازی به مسجد مکی عبدالمالکی وجود نداشته زمانی که مسجد جامع شیراز تخریب شد عبدالمالکی وجود نداشته است قبل از وجود عبدالمالک صدها بی گناه کنار مرز ها با رگبار گلوله همین سربازها کشته شده اند که حدود دهها نفر از بخشان ما همچون عبدالواحد بلوچی و محمد صالح زیرک زهی و وووووو بخاطر چهار گالن بنزین سوراخ سوراخ شده اند خیلی بهانه خوبه به تو تحویل داده اند البته تقصیر تو نیست چون این ها نوشته ی اطلاعات سراوانه که از وبلاگ شما پخش می شود مطمئن باش کسی که شکرگزار بنده خدا نباشد نمی تواند شکر خدا را بجا بیاورد دست از شیرین کاری بردار تو هر چهقدر برعلیه هم قومان و هم کیشان خودت هم مظطلب بنویسی زابلی ها سهمیه ای به تو نمی دهند بجای چاپلوسی آخوند ها واطلاعاتی ها بهتره به صف مجاهدین بپیوندی تا دنیا وآخرتت خوب بشه برای توبه هنوز زوده واین گله ها را از وبلاگ تو به تمام وبلاگ های بلوچی می فرستم تا همه از ماهیت تو آگاه شوند .