۱۳۸۷ بهمن ۲۸, دوشنبه

احمدی نژاد بازهم در غیاب دانشجویان، این بار در روز تعطیل و بدون اطلاع قبلی به دانشگاه رفت

ادوارنیوز:محمود احمدی نژاد رییس جمهور، بار دیگر در غیاب دانشجویان و این بار در یک روز تعطیل به یکی از دانشگاه های ایران رفت.
به گزارش فارس احمدی نژاد در سالگرد دفن شهدای گمنام در دانشگاه علم صنعت در روز اربعین حسینی به این دانشگاه رفته است.
فارس در گزارش خود آورده است که رییس جمهور در هنگام ورود به دانشگاه با شعارهای دانشجویان و مردم مورد استقبال قرار گرفته است. این درحالی است که در روز دوشنبه دانشگاه علم صنعت برای عموم دانشجویان تعطیل بوده است و مشخص نیست منظور این خبرگزاری از مردم و دانشجویانی که شعار «احمدي احمدي، حمايتت مي‌كنيم»، «صل علي محمد، بوي رجائي آمد» و «مالك اشتر علي، خوش آمدي خوش آمدي. سر داده اند چه افرادی بوده است.
حضور احمدی نژاد در طول دوران ریاست جمهوری در دانشگاه های کشور همواره با تنش روبرو بوده است.
بازدید احمدی نژاد از دانشگاه پلی تکنیک تهران در سال 85 با اعتراضات شدید دانشجویی مواجه شد به گونه ای که دانشجویان عکس رییس جمهور را در حضور وی به آتش کشیده و شعار مرگ بر استبداد سر دادند
. همچنین در مهرماه 86 احمدی نژاد هنگام حضور در دانشگاه تهران با اعتراض شدید دانشجویان روبرو شد در این روز اگرچه دانشجویان معترض امکان حضور در سالن محل سخنرانی احمدی نژاد را نیافتند اما اعتراضات شدید دانشجویی در صحن دانشگاه تهران موجب قطع پخش مستقیم سخنرانی احمدی نژاد از صداوسیما شد و رییس جمهور در محاصره گارد ضد شورش دانشگاه را ترک کرد.
بعد از این اعترضات احمدی نژاد معمولا به صورت سرزده و یا با تدابیر شدید امنیتی در دانشگا هها حضور می یابد. که در آخرین نمونه آن، رییس جمهور در یک روز تعطیل از دانشگاه علم و صنعت بازدید کرده است.

هیچ نظری موجود نیست: